Bütün tahlilleriniz normal ama yine de

Sizi çok iyi anlıyorum. Çünkü bundan birkaç yıl ince bende sizin gibi bir hastaydım. Hasta olduğum zamanlarda hastaneye gidip yaptırabildiğim kadar kan tahlili yaptırmaya ve kendimdeki sorunları görmeye çalışırdım. Bu şekilde iyileşebileceğime inanırdım.

Lakin artık anlıyorum ki, asıl önemli olan ne kadar fazla tahlilin yapıldığı değil, o tahlillerin nasıl yorumlanabildiği ile ilgili. Kan tahlillerini yorumlamak basit bir iş gibi gözükse de hiç basit bir iş değildir ve asla aceleye getirilmemelidir.

SelfSağlık olarak birkaç saniye içerisinde milyonlarca olasılığı hesaplayarak altta yatan sağlık sorunlarınınızı ortaya çıkarabilecek bir yazılım geliştiriyoruz.

Tahlil Analiz Aracı

İnsanlar tek tek düşünürler ve karar verirler. Bir insanın birden çok olasılığı hesap edebilmesi için oldukça uzun bir zamana ihtiyacı vardır. Ama bilgisayar programları milyonlarca farklı olasılığı aynı anda hesaplayabilir.

Selfsağlık olarak tam da bunu yapıyoruz. Bilgisayar sistemlerinin gücünü en yenilikçi bilimsel araştırmalar ile harmanlayarak tahlil sonuçlarınızı birkaç saniye içerisinde hesaplayacak ve milyonlarca farklı olasılık arasından sizin için en iyi olanları bulabilecek bir bilgisayar programı geliştiriyoruz.

Geliştirmeye devam ediyoruz, çok yakında :