Randevu Bilgilerinizi Girin


Sipariş Özetini Göster


₺499.00

1
Premium Üyelik
Premium Üyelik0


+
₺499.00Ara Toplam ₺499.00
Toplam ₺499.00Customer Information

Shipping Method

Order Summary

Ürün Toplam
1
Premium Üyelik
Premium Üyelik
0
₺499.00
Ara Toplam ₺499.00
Toplam ₺499.00

Ödeme Bilgileri

Teslimat

Selfsaglik.com üzerinden aldığınız premium üyelikler otomatik olarak aktif hale gelmektedir. Eğer üyeliğinizin aktifleşmesi konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya destek bileti açabilirsiniz.

Değişim ve İade Şartları

Selfsaglik.com üzerinden alınan Premium üyelik’ler hesabınıza tanımlandığı andan yani ilk alındığı andan itibaren genel olarak fayda sağlamaya başladığı için Elektronik ortamda anında gerçekleşen hizmetler kapsamında iade koşulu oluşmaz. Bundan dolayı bu hizmetlerle ilgili iade talep edilemez.

Selfsaglik.com sitesinden satın alınan ürün ve hizmetler (premium üyelik) tüketiciye/kullanıcıya anında teslim edilen mallar kapsamında olup bu tür satışların Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Mevzuat ve bu konuda geçerli uluslar arası sözleşmeler kapsamında düzenlenen satıştan cayma hakkı ve bu hakkın kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir

Buna göre kullanıcıların Selfsaglik.com websitesi üzerinden satın aldığı ürün ve hizmetler (premium üyelikler) kullanıcıya teslim edilmekle tüketilmiş sayılır ve iade yahut değiştirme talebine konu edilemez. Kullanıcı/tüketiciler bu hususu kabul, beyan ve taahhüt eder.

Premium Üyelik Sözleşmesi;
  1. Premium üyelik alan üyelerimiz Selfsaglik.com websitesinde ekstra özelliklerden faydalanmaya hak kazanırlar.
  2. Alınan premium üyeliklerin özellikleri Elektronik ortamda anında gerçekleşen hizmetler kapsamında hemen kullanılmaya başlandığı ( İlk alındığı andan itibaren genel olarak fayda sağladığı ) için hiç bir şekilde ödeme iadesi yapılmaz! Bu yüzden üyelik hizmetlerini ve sözleşmeyi dikkatlice okuyup Premium Üyeliği almanızı tavsiye ederiz.
  3. Bir premium hizmetini ve hesabı bir kişi kullanabilir. Birden fazla kullanım halinde ve/veya hesap paylaşımı durumunda Selfsaglik.com Premium hesabınızı durdurma ve üyelik hesabınızı kapatma hakkını saklı tutar.
  4. Premium üyelikleriniz başka kullanıcılara devir edilemez.