En Yenilikçi ve En Kapsamlı İçerikleri Üretiyoruz

Bilimsel literatürü sürekli olarak tarıyor ve en yeni bilgileri herkesin anlayabileceği kadar basit bir dil ile bir araya getiriyoruz.

İnsanların kendilerini iyileştirebilmesi için hastalıklarının kök sebeplerine inebilmelerine olanak tanıyor, literatürdeki en yenilikçi tedavileri buluyor ve kimsenin okumadığı makaleleri gün yüzüne çıkartıyoruz.

Neden Selfsağlık Kullanmalısınız ?

En Yenilikçi Bilgiler

Kitapların aksine biz kütüphanemizdeki bilgileri sürekli güncelliyor ve yeni araştırmalar yapıldıkça değiştiriyoruz. Bu sayede asla eskimeyen ve sürekli en doğru bilginin bulunabildiği bir online kütüphane oluşturuyoruz.

Söylentileri Değil Doğru Bilgiyi Topluyoruz

İnsanlar herşeyin birçok hastalığa iyi geldiğini iddia ediyor ama biz öyle yapmıyoruz. Literatürü araştırıyor ve bilimsel çalışmaları bir araya getiriyoruz.

7/24 Çalışıyoruz

Klasik sağlık yaklaşımının aksine biz mesai yapmıyoruz. 7 gün 24 saat, sabah akşam demeden internetinizin olduğu her yerde bize ulaşabilirsiniz. Bir şeyler öğrenebilmek için kalın kitaplar taşımak zorunda değilsiniz !

Sizin Yerinize Araştırıyoruz !

Bütün hastalıklar iyileştirilebilir. Tek sorun sizi iyileştirmesi gereken kişilerin çoğu zaman sizi iyileştirebilmek için yeterli miktarda araştırma yapmamış olmasından kaynaklanıyor. En ufak bir hastalık için bile binlerce hatta bazen onbinlerce saat araştırma yapmak gerekiyor ve hiçbir insan bu kadar fazla bilgiyi tek başına öğrenemez. Bu yüzden bütün bu sıkıcı araştırmaları ekibimiz ile yapıp tüm insanların faydalanabilmesi için online bir kütüphane oluşturuyoruz.

Hakkımda

Bundan birkaç yıl önce oldukça hastaydım. Doktorların söylediği herşeyi yaptım ama onlar ne yazık ki beni iyileştiremediler. O kadar fazla doktora gitmiş, o kadar fazla ilaç kullanmış ve o kadar fazla alternatif yaklaşım denemiştim ki artık hem modern tıpa hemde alternatif tıp gibi kavramlara karşı duyduğum inancımı tamamen yitirmiştim.

Hastalıklarımdan dolayı çok fazla acı çekiyordum. Bu yüzden kendimi iyileştirebilmenin farklı yollarını aramaya başladım. Ve bu noktada hali hazırdaki sağlık sisteminin ne kadar basit ve yetersiz olduğunu anladım. Hali hazırda çok iyi teknolojilere sahipken bunu neden sağlık sektöründe kullanmıyoruz ki diye düşündüm. Ve Türkiye'nin ilk yapay zeka destekli sağlık optimizasyon uygulamasını kodlamaya başladım.

İnsanlar tek tek düşünürler ve karar verirler ama bir bilgisayar programı 1 saniye içerisinde 1 milyon farklı olasılığı hesaplayabilir. O zaman bu teknolojiyi neden sağlığımızı daha iyi hale getirmek için kullanmıyoruz ?